רק השבוע – ניחוח הזית
נהניתם? העבירו הלאה
שם הנמען:
כתובת דוא"ל הנמען:
שם השולח:
כתובת דוא"ל השולח:

חגית אברון

באתר תמצאו רעיונות מקוריים לימי טיול עם או בלי ילדים, מסלולים לימי כיף שנתפרו עבורכם, מסעדות ובילויים בלילה ורעיונות לסופי שבוע רומנטים. יש גם המלצות לארוחות בוקר בבתי קפה מקסימים, קורטוב של אמנות וגם קניות. וכמובן, קצת פינוקים קטנים לגוף ולנפש.

באתר מגוון גדול של הצעות המתאימות לכל מצב רוח ותקציב, לימים מיוחדים כמו ימי הולדת וימי נישואין ולסתם ימי חולין שמתחשק להתפנק. האתר מחולק לפי נושאים ואזורים. חלוקה שתאפשר לכם למצוא בקלות את הבילוי הקולע לטעמכם. מדי כמה ימים יטען האתר בחומרים חדשים, לכן שווה תמיד להיכנס ולבדוק מה חדש.   הרגעים היפים של החיים מתחבאים בצד הדרך... מחוץ לבית, מחוץ למשרד ומחוץ לשגרה; מה שאני מכנה "דרכים צדדיות" (sideways). יש ברחבי המדינה המופלאה שלנו מקומות חבויים שרק מצפים שיגלו אותם. חלקם ממש מתחת לאפינו.

אז אם יש לכם יום חופשי, בוקר שישי, סופשבוע, תוכניות לילדים, חשק לבלות בלילה, תמיד תוכלו למצוא כאן תירוץ טוב לצאת מהשגרה. לסטות מהדרך הראשית ולהתמסר לחוויה ייחודית. אפילו עכשיו.   חגית אברון

חדשות חגית אברון

חדשותחדשות
  • לפרטים נוספים לחצו כאן!

  • עכשיו בחנויות הספרים

רק השבוע – ניחוח הזית

   

 

מסיק זיתים

  

 

לשכנים שלי יש כרם זיתים. עצים קשישים לצד כאלה צעירים, הנושאים על ענפיהם זיתים משיים – סגלגלים וירוקים שנמסכים לכדי שמן ענברי נהדר. בכל שנה בתום הסתיו, כולנו נוטשים את עיסוקנו האור באנים ומתמסרים לעבודת האדמה הטובה הזאת – מטלטלים את העצים, קוטפים את הזיתים, צוררים אותם ברשתות אדומות ושולחים אותם לבית הבד – שם הם הופכים לבושם מוזהב.

 

השנה החלה עונת המסיק מעט מוקדם . מביני העניין טוענים ליבול משובח יחסית לזה של שנה שעברה, ועל כל  זאת נודה ונשמח עם שלל אירועי אדמה החוגגים את פסטיבל הזיתים. מוקדי הפסטיבל בגליל ,יתקיימו בחוות חנניה (שליד צומת חנניה), בכפר ורדים, באגמון החולה ובכפר כמא ויכללו פעילויות לכל המשפחה כגון: מסיק זיתים, סדנאות יצירה, מופעים מוסיקלים וכמובן ביקורים וטעימות בבתי בד ברחבי הגליל, העמקים והגולן. האירועים יתקיימו במהלך שני סופי שבוע של ה-26/10 וה-5/11.

לפרטים נוספים על אירועי הפסטיבל : 04-9873815 ובאתר האינטרנט www.galil.gov.il

 

זיתי קלמטה